שטיפת משרד – איך מוצאים מנקה שלא יעזוב

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
שטיפת משרד

אם אתם נמצאים במשרד כבר שנים רבות, בוודאי הבחנתם בתופעה מצערת. המנקה של המשרד מתחלף כל הזמן, עוזב או שאינו אמין. למרבה המזל אפשר לפתור את הבעיה הזו בדרך קלה ביותר. לעבוד עם חברת ניקיון אמינה שמעניקה שירות איכותי. כך, גם אם המנקה הקבוע חולה או לא רוצה לעבוד, יהיה לכם מייד מחליף איכותי אחר. במאמר זה תגלו את הדרך הטובה לדאוג למשימות כמו שטיפת המשרד והאחזקה השוטפת שלו. קראו אודותינו ותוכלו לזהות מדוע משי קלין יכולה להיות החברה האידיאלית עבורכם לניקיון המשרד.

מדוע חברה מצליחה יותר?

הסיבה שחברות נקיון מצליחות להחזיק עובדים קבועים הן רבות. ראשית, הן מציעות לאותו מנקה שפע של מקומות עבודה פוטנציאליים והוא יכול לבחור ביניהם. כך, אותו עובד יכול למצוא איזור שלם ולעבוד בו מדי יום. בנוסף, אם מדובר בניקיון חד־שבועי, מרבית העובדים לא יסכימו להתפשר על השכר. אך, כאשר מדובר במשרה מלאה, יש להם תנאים מועדפים ואפילו פנסיה.

אתם נהנים משירות של אדם שמרגיש שעליו להיות אחראי יותר, כדי לא לאבד את המשרה הקבועה שמפרנסת אותו ואת משפחתו.

חברת הניקיון מסייעת עם חומרי הניקוי

חברות ניקיון רבות מספקות גם את חומרי הניקוי לעובדיהם. כך, לא חסר פעם אקונומיקה ובפעם אחר סמרטוט חדש. חלק מהמשרדים כמובן מספקים את חומרי הניקיון בעצמם, אך כאשר הכול מסודר הניקיון מתנהל על מי מנוחות. העובד מגיע, מנקה את האבק, מבצע שטיפת רצפה יסודית ובסוף היום המשרד כולו מדיף ניחוח נהדר.

בנוסף, אם חסר חומר ניקוי כלשהו הוא אינו בא בטענות אליכם. זאת משום שהמנהל הישיר שלו הוא החברה המעסיקה אותו.

עובדים מבוטחים ואמינים

העובד החליק בטעות על הרצפה? אינכם צריכים להתחיל להתנהל מול הביטוח הלאומי. מדובר בעובד קבלן של חברת הניקיון ולא שלכם, ולכן אתם אינכם חייבים לבטחו. כל הטדה הכרוכה בהעסקת תקן נוסף במשרד נעלמת. אתם, לעומת זאת, נשארים עם התוצאה הנפלאה של ניקיון יסודי.

איך מוצאים חברה אמינה כזו?

כעת אתם בוודאי מתלבטים, איך אפשר למצוא חברת ניקיון אמינה לצורך שטיפת רצפה במשרד?

אם אתה מחפשים חברת ניקיון, האינטרנט הוא לא רק חבר שלכן, זה גם מקום למצוא ביקורות על חברות פוטנציאליות.

אתם יכול לחפש לפי מיקום או לפי תחום הניקיון כמו ניקיון בתי מגורים, ניקיון מסחרי ועוד. לאחר שמצאתם כמה חברות שנשמעות מבטיחות, קראו את הביקורות עליהן.  שאלו אם הן מציעות את השירות לו אתם זקוקים. לבסוף, שקלו לקבל הצעות מחיר משתיים או שלוש חברות שונות לפחות כדי לגלות איזו מהן היא המשתלמת ביותר ומעניקה את השירות הטוב ביותר. למשל תוכלו ליצור עימנו קשר פה ולקבל מידע נוסף.

לסיכום, בחירת הצוות הנכון למשרד מצריכה עבודת חיפוש קצרה. אך, לאחר שמצאתם את החברה המתאימה תוכלו להינות משקט נפשי לאורך זמן. אנו נמצאים כאן עבורכם כדי להעניק את השירות הזה. תוכלו לקרוא המלצות מלקוחות כמוכם שעבדו עימנו בעבר. פנו אלינו בכל שאלה.

מאמרים נוספים

מכונת פוליש

מה עושה מכונת פוליש? מידע בסיסי

במאמר שלפניכם נדבר על מה עושה מכונת פוליש ומה הם סוגי הפוליש השונים. המידע המקדים שנציג במאמר, יסייע לכם לגבש דעה אודות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *