מה עושה מכונת פוליש? מידע בסיסי

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
מכונת פוליש

במאמר שלפניכם נדבר על מה עושה מכונת פוליש ומה הם סוגי הפוליש השונים. המידע המקדים שנציג במאמר, יסייע לכם לגבש דעה אודות סוג הפוליש המתאים ביותר לריצוף שלכם. ביצוע פוליש לרצפות מתבטא בעיקר בתוצאה של חידוש והברקת מראה הרצפות. ניתן לבצע פוליש לרוב סוגי הריצוף, פרט לריצוף מסוג קרמיקה, או גרניט פורצלן. לפני ביצוע הברקת רצפות, יש לנקות את הרצפה על ידי מכונות וכלים המיועדים לכך. מדובר על מכונות קרצוף מקצועיות ושימוש בחומרים מיוחדים שאינם פוגעים בריצוף בעת הסרת שכבות הלכלוך.

מה עושה מכונת פוליש – סוגי הברקת רצפות

בחלוף השנים, הריצוף נוטה לאבד את הברק הטבעי שלו. לכן, כדאי לרענן ולחדש את מראה הברק הטבעי של הריצוף אחת לכל כמה שנים. פוליש ווקס מהווה את הפתרון היעיל והזמין ביותר למטרה זו.
מדובר על שיטת הברקה ללא הסרה של שכבת הרצפה. השיטה הנ"ל, מיועדת במיוחד למקרים בהם רוצים לחדש את מראה הרצפה הישנה והברק שלה. כמו כן, מדובר על שיטה פחות יקרה וכדאית מבחינה כלכלית. אך לצד זאת, חשוב לציין שמדובר על שיטה שפחות מתאימה לבתים עם תינוקות וילדים קטנים. זאת, מכיוון שמדובר בהברקת ריצוף הגורמת לרצפה מרקם מחליק במקצת.
אפשרות הברקה נוספת תהיה פוליש קריסטל. מדובר על שיטת הברקה ייחודית שהתוצאה שלה תהיה ברק עוצמתי במיוחד. כמו כן, הברקת קריסטל מעניקה שכבת הגנה לריצוף מפני נזקים ושריטות.

מתי כדאי לבצע הברקת קריסטל?

הברקת קריסטל נפוצה בעיקר במבנים כמו: בתים פרטיים מפוארים, בתי מלון יוקרתיים ואולמות אירועים. בניגוד לשיטות הברקת ריצוף אחרות, תהליך הברקת קריסטל מצריך יותר זמן עבודה. כמו כן, הברקת הקריסטל מצריכה רמה גבוהה יותר של מומחיות וניסיון מקצועי.

התוצאה של הפוליש קריסטל, הינה מראה יוקרתי ומרשים במיוחד של הרצפות. בין אם לצרכים מסחריים, או אישיים, הברק המתקבל בהחלט יוצר מראה מרשים ומיוחד. לכן, די נפוץ הוא הביקוש מצד לקוחות להברקת קריסטל – גם ברצפות חדשות ולא רק ברצפות ישנות.

כיצד מבצעים הברקות אלה?

ראשית יש לנקות את הרצפה משכבת הלכלוך החיצונית. לאחר מכן, יהיה ניתן להתחיל בשלב הקרצוף. כדי לבצע קרצוף רצפות, עושים שימוש במכונת הפוליש. המכונה מסייעת בהסרת שכבה דקיקה של הרצפה, על מנת לחשוף שכבה חדשה שלה. באופן הנ"ל, ניתן להעלים את הפגמים השטחיים בריצוף כמו, שריטות וסימני גרירה.

לאחר מכן, יהיה ניתן להתחיל בהברקה קריסטלית. את ההברקה מבצעים תוך שימוש בחומרים מיוחדים הגורמים לאפקט של מראה רטוב לריצוף. כמו כן, החומרים הנ"ל מסייעים בהגנת השכבה החיצונית של הרצפה מפני שריטות וסימני גרירה.

חשוב לזכור: כדאי להתייעץ עם גורם מומחה ומקצועי לגבי סוג ההברקה המתאים לרצפות שלכם.
גורם מומחה יהיה יכול לתת לכם מענה מקיף ומדויק בנושא. כמו כן, איש מקצוע אמין יהיה יכול לתת לכם הצעתם מחיר מדויקת, הכוללת את פירוט אופן שלבי העבודה. זאת, בהתאם לסוג הריצוף שלכם.

מאמרים נוספים

ניקיון מלא לדירה חדשה

שירותי ניקיון מבנים – כך בוחרים

שירותי ניקיון הם חלק הכרחי מסביבת העבודה. הם מבטיחים שהמשרד יהיה נקי ומסודר, ושהוא נקי מכל סכנה בטיחותית אפשרית. השירותים עשויים אפילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *