פוליש אקרילי
משי קלין

  • עשור וחצי של ניסיון בחידוש רצפות עם פוליש אקרילי
  • הוספת שכבה קשיחה לרצפה נגד שריטות ביום אחד
  • מחזירים את הרצפה לקדמותה – ללא נזק לאריחים
  • ציוד וחומרי גלם מהטובים בשוק

צוות מיומן, בעל ניסיון רב בתחום הפוליש האקרילי

המלצות משלל לקוחותינו המרוצים בתחום הפוליש האקרילי

לפני מספר שנים הזמנו את משי קלין כדי לחדש רצפה ישנה. הם הבריקו וחידשו אותה ולאחר מכן המליצו לנו להוסיף שכבה מיוחדת כדי לשמור על התוצאות. עשינו זאת בשמחה. כיום, הרצפה נראית ממש חדשה, גם שנים לאחר מכן.

אבי, מנהל תחזוקה במלון במרכז הארץ

שמענו שיש דרך לחדש את הריצוף שלנו בסלון ובחדר השינה ולא רצינו לוותר על ההזדמנות. הזמנו את משי קלין, והם עשו פוליש מקצועי לרצפה. לאחר מכן, הוספנו גם שכבה נוספת של פוליש אקרילי כדי לשמור על התוצאה הנפלאה. אנו מאוד מרוצים.

אלמוג ונטליה

אולם האירועים שלנו זוכה למאות אנשים הרוקדים בכל ערב על רחבת הריקודים שלנו. עם השנים, הרצפה כבר לא הייתה נראית כל-כך טוב. התייעצנו עם משי קלין והחלטנו לחדש אותה ולהוסיף גם פוליש אקרילי כדי למנוע נזק בעתיד. קיבלנו שירות מצוין, וכמובן נזמין אותם גם בעתיד לעבודות נוספות.

רונן, בעל אולם אירועים בשרון

אנחנו מתחזקים בניין דירות מפואר, והלובי שלו מארח את כל הדיירים ובני משפחותיהם מדי יום. לכן, החלטנו לא להסתפק רק ברצפה מפוארת, אלא גם לעטוף אותה בשכבת הגנה לעתיד. משי קלין הגיעו, ציפו את הרצפה באמצעות פוליש אקרילי ואנו ממש נהנים לראות כמה קל לנקות את הרצפה הזו עכשיו. מודים לכם על העבודה היסודית.

אבי, מנהל אחזקה של בניין מגורים יוקרתי בנתניה

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

פוליש אקרילי של חברת הניקיון משי קלין
ניקיון מלא לדירה חדשה
חברת ניקיון
חברת הניקיון משי קלין עושה פוליש לרצפה

מה זה פוליש אקרילי?

הרצפה היא אחד מהמקומות הרגישים ביותר לשריטות. במיוחד, כאשר מדובר במקום שבו עוברים אנשים רבים במהלך היום. לכן, קיימת אפשרות לצפות את הריצוף בחומר סינתטי שאינו רגיש לשריטות אלה. קל מאוד לנקותו והוא נראה נפלא.

סביר להניח שאם הייתם לאחרונה באירוע כמו חתונה או בר־מצווה, הרצפה שרקדתם עליה הייתה עשויה עם שכבה דקיקה ולא נראית לעין של פוליש אקרילי.

במשי קלין תזכו לעבודת פוליש אקרילי מצוינת

בעשור וחצי האחרונים שדרגנו מאות מבנים שונים, אולמות אירועים, ווילות יוקרה, דירות במגדלים ובתים פרטיים בפוליש כזה. אנו מתמחים בתחום ומחזיקים את המכונות המקצועיות ביותר להוספת שכבה זו לרצפה. כבר בסיום העבודה הרצפה נראית מצוין, והרבה יותר קל לנקות אותה מדי יום. היא תראה חדשה גם בעוד שנים מספר, בזכות אותה שכבה שהוספתם עליה.

צוות אמין ובעל ניסיון להתאמת הפוליש לסוג הרצפה

אין זה משנה מה סוג הרצפה שלכם, אפשר להתאים לה את סוג הפוליש הנכון. אם מדובר ברצפה אחידה, העשויה משיש, אינכם רוצים להחליפה כל כמה שנים רק בגלל שריטות. השקעתם סכום גבוה בריצוף, וחבל שירד לטמיון.

לכן, הזמינו את הצוות המיומן שלנו להוסיף את השכבה המתאימה לאריחים שלכם, ותגלו איך ההשקעה נשארת לאורך זמן. אנו מגיעים עד אליכם לייעוץ, בוחנים את מצב הריצוף, מנקים אותו היטב כמובן קודם לכן, ולאחר מכן מוסיפים את שכבת הפוליש האקרילי.

מה ההבדל בין פוליש ווקס לפוליש אקרילי?

בפוליס ווקס נוספת עוד שכבה ההופכת את הרצפה למבריקה. בפוליש אקרילי, לעומת זאת, הרצפה יכולה להישאר גם במראה המט הנוכחי שלה. מדובר בציפוי שקוף ולכן הוא אינו פוגע בנראות של הריצוף. לכן, רבים מתייחסים לפעולה כהגנה נוספת על הריצוף. הזמינו עוד היום את שירות הפוליש האקרילי שלנו ותופתעו מהתוצאות לאורך זמן.