טכנאי מזגנים – אמין ומקצועי
רק במשי קלין

  • תיקון מהיר ומקצועי עם מחיר הוגן
  • בעל ניסיון והכרות עם כל סוגי המזגנים
  • תחזוקה שוטפת של מזגנים
  • טכנאי מזגנים עם ניסיון ארוך שנים

אפשרות לשירות מהיר באותו היום או יום אחרי

המלצות מלקוחות מרוצים שהזמינו שירות טכנאי מזגנים

היינו צריכים להתחיל לחפש במהירות מישהו לתקן את המזגן ביום שרבי במיוחד, משום שיש לנו תינוקת בבית שרגישה מאוד לחום. הטכנאי הגיע ממש תוך כמה שעות מהרגע שהתקשרנו והצליח לפתור את הבעיה בפחות משעתיים. המחיר היה סביר בהחלט וכולנו שמחים שהתקלה נפתרה בכזו מהירות.

אביחי ושרית

יש לנו משרד של שירותי ראיית חשבון והמזגן התקלקל בבוקר. כבר באותו אחר צהריים הגיעו אלינו ממשי קלין לראות מה הבעיה. הם הזמינו את החלק במהירות וכבר למחרת המזגן פעל כמו חדש. ממש תודה על השירות המסור והמהיר.

משרד רו"ח כהן

נפל לנו החשמל בבית, ואחר כך המזגן פשוט לא נדלק יותר. מסתבר שהייתה תקלה חשמלית במזגן שטכנאי פחות מנוסה לא הצליח לתקן עבורנו. כמעט קנינו מזגן חדש. למזלי, חברה המליצה על משי והזמנו טכנאי מזגנים משם. תוך כמה שעות התקלה תוקנה. ממש תודה, אני ממליצה מאוד להזמין אותם אליכם לכל תקלה במזגן.

שוש מהמרכז

המזגן שלנו עבד אך לא הוציא אוויר קר. לא ידענו במה מדובר. הזמנו שירות של טכנאי מזגנים ממשי והם הגיעו במהירות. הם גילו מה הייתה הבעיה ופתרו אותה. אנו ממש שמחים על השירות, ואפילו למדנו איך להמשיך ולתחזק את המזגן שלנו גם בעתיד מהטכנאי.

ליאור כלפון

תיקון מזגנים מקצועי רק במשי

ם אתם סובלים מחום בבית רק משום שהמזגן לא מצליח לקרר יותר, אל תמתינו ותסבלו. הוא לא יצליח לתקן את עצמו. הזמינו עוד היום שירות של טכנאי מזגנים מקצועי שיבצע אבחון מהיר של הבעיה ויוכל לתקנה במהירות הבזק. יתכן שמדובר בחלק תקול, בבעיה חשמלית או בצורך לנקות תעלות אוורור.

במשי, אנו מתמחים בתיקון של כל סוגי המזגנים, ומוצאים בקלות את הסיבה לכך שהמזגן אינו מקרר במלוא העוצמה. לאחר מכן, מתקנים את החלקים שצריכים תיקון או מחליפים אותם. חבל לרכוש מזגן חדש, אם ניתן לתקן את הקודם.

צוות מיומן שיכול למצוא בקלות את הבעיה

אחת הבעיות הידועות בישראל היא עבודה לא מקצועית שמבצעים טכנאי מזגנים ללא ידע. הם עשויים להתקין את המזגן באופן חלקי, כדי שתצטרכו לרכוש את שירותיהם שוב ושוב. אנו מאמינים שלקוח מרוצה הוא לקוח שחוזר וממליץ עלינו לחבריו. לכן, אנו מקפידים לבצע עבודות ללא דופי, ולמצוא את הבעיה במהירות. לאחר מכן, נבצע את התיקון ביסודיות, כדי שלא תסבלו שוב בקיץ הבא מאותה בעיה.

כל הטכנאים שלנו הוכשרו והודרכו היטב, והם מבצעים את עבודת התיקון מזה שנים רבות. אנו מתקנים את כל סוגי המזגנים, מכל חברה, ויכולים גם להמליץ על רכישת מזגן חדש כאשר התיקון לא משתלם.

טכנאי מזגנים עם שובל של לקוחות מרוצים

בעוד טכנאי לא איכותי משאיר אחריו לקוחות זועמים, אצלנו תמצאו שובל של לקוחות מרוצים. בכל יום אנחנו מעניקים שירות הם לבעלי בתים פרטיים ודירות והן למשרדים ומתחמים מסחריים. בתקופה שבה שינוי האקלים גורם לחום רב והטמפרטורות עולות, אנו יודעים שהמזגן הוא הדבר החשוב ביותר. לכן, אנו מעניקים שירות זה באהבה ומסייעים לכם לחזור לשגרה במהירות.

להזמנת שירות של טכנאי מזגנים עד אליכם הביתה, אל תהססו להתקשר אלינו. אנו זמינים עבורכם משעות הבוקר כדי להגיע במהירות ולטפל בכל בעיה.