ניקוי דירות - משי קלין
בכל גודל במקצועיות רבה

  • שימוש בחומרי ניקיון מתאימים לכל חלק בבית
  • כולל שירותי ניקיון של ספות, שטיחים וחלונות
  • ניקוי דירות לאחר שיפוץ בכל הארץ
  • ניקוי דירה חדשה לפני מסירה
  • ניקיון בבתים עם בעלי חיים

משי קלין הופכת את הבית לחגיגה של ניחוחות בזכות הניקיון היסודי

הלקוחות המרוצים שלנו מספרים לכם עלינו

הזמנו את משי קלין לניקוי הדירה שלנו במגדלים. עד עכשיו ניסינו לעבוד עם מנקה שעובדת בחדר המדרגות, אך לא קיבלנו את התוצאות שרצינו. לעומת זאת, מהיום שהתחלנו לעבוד עם משי קלין הבית באמת נקי.

אולג ונטע­-לי

הדירה שלנו ענקית, ואנחנו לא מצליחים להשתלט עליה, גם לא בשבוע. החותנת מגיעה בכל חג והיינו ממש לחוצים מהביקור הפעם. הזמנו את משי קלין, ואחרי שראינו פעם אחת מה הם מסוגלים לעשות הזמנו אותם באופן קבוע. אנחנו ממש ממליצים עליהם בחום.

שי ואביטל

יש לנו ארבעה כלבים וחתול והבית נראה בהתאם. היינו צריכים חברה שתנקה את הספות. אחרי שראינו את התוצאות וקיבלנו המלצה לניקיון של הבית, הזמנו אותם שוב הפעם גם לניקיון הרצפה והשטיחים. מאז, משי קלין מלווים את הדירה שלנו כבר חודשים רבים. הבית מבריק, ואנחנו סוף סוף יכולים לנשום טוב יותר.

עדי ויונת

מעולם לא האמנו שהדירה הישנה שלנו יכולה להראות כל כך טוב. ניסינו לנקות, אבל המרצפות הישנות פשוט סרבו לשתף פעולה עם הסמרטוט שלנו. מסתבר, שלפעמים החומרים הנכונים, הציוד המתאים וניסיון שיש למנקים עושה את ההבדל. אנו מאוד מרוצים וממשיכים להמליץ לכולם על משי קלין.

ניר וסיגל

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

פוליש אקרילי של חברת הניקיון משי קלין
ניקיון מלא לדירה חדשה
חברת ניקיון
חברת הניקיון משי קלין עושה פוליש לרצפה

ניקיון לכל גודל של דירה

בין העבודה לילדים לאף אחד אין זמן לנקות את הדירה. אנו יכולים להבין זאת. לכן, אנחנו מגיעים עד אליכם כדי להוסיף עוד זוג ידיים למשק הבית שלכם. אנחנו יכולים להבריש את הספות, לנקות את השטיחים והמדפים השונים בבית. מדובר בתהליך יסודי ומדוקדק שמתבצע באהבה רבה ומסירות על ידי העובדים המנוסים שלנו.

אנו מזמינים גם אתכם להתרשם מהאיכות של ניקיון דירות מקצועי. זוהי אינה עוד מנקה, זוהי חברה מיוחדת במינה שהופכת להיות השותפה שלכם לניקיון הבית. אחרי הניקיון שלנו יהיה לכם קל יותר להמשיך ולתחזק את הבית למשך כל השבוע – עד הפעם הבאה שנגיע.

ניקוי דירות לאחר שיפוץ

חלק מהלקוחות שלנו מזמינים אותנו כאשר הבית מלוכלך במיוחד לאחר שיפוץ. החברה שבנתה את הקיר עזבה, אך האבק ממשיך וממלא את הבית.

אינכם חייבים להתמודד עם האתגר הזה לבדכם. אנחנו נמצאים פה כדי לעזור לכם לנקות את הבית, ולהשיב אותו לקדמותו.

צוות מיומן של מנקים מקצועיים יגיע עד אליכם עם הציוד המתאים. לאחר מספר שעות, תשמחו לראות את הבית נקי ומצוחצח. כך, תוכלו לחזור לשגרת היום שלכם, ולקום בבוקר לניחוחות נפלאים של ניקיון מושלם.

בואו לגלות את ההבדל בין נקי לבאמת נקי

אתם מביטים היום בחדרים השונים והם נראים נקיים. בערך. כל הלקוחות שהזמינו אותנו עד היום מספרים כי רק אחרי שהמנקים שלנו עזבו את הבית הם הבינו מה זה ניקיון אמיתי.

תמיד יש את המקומות האלה שאתם מתעלמים מהם. מתחת לספות או מתחת למקרר, הפינה של החדר או הממ"ד. כל המקומות האלה ממשיכים לצבור לכלוך, מדיפים ריח לא נעים ופגעים בבריאותכם. זכרו, ניקיון אמיתי הוא היגיינה.

בואו ליהנות משירותי ניקיון יסודיים במחירים אטרקטיביים. התקשרו אלינו עוד היום ונשמח להגיע גם אליכם לעשות שינוי מקצה לקצה בבית.