אחזקת מבנים - משי קלין
תחזקו את המבנה שלכם

  • תוכנית עבודה מפורטת לתחזוקת המבנה.
  • טיפול מקצועי בכל המערכות במבנה.
  • הוספה של פתרונות חכמים לניהול החשמל, הטמפרטורה והמים.
  • נציגות אחת לטיפול בכלל התשתיות בבניין
  • צוות מיומן המתחזק מאות מבנים בשנה

אנו מפעילים מוקד הזמין עבורכם סביב השעון, בכל יום

עסקים ולקוחות ממליצים

חיפשנו חברת אחזקת מבנים טובה שתוכל להמשיך ולתחזק את מגדלי היוקרה שלנו. החברה הקודמת פשוט זלזלה בלשון המעטה. חדרי המדרגות היו מלוכלכים, כל תיקון לקח שבועות והדיירים היו לא מרוצים. לרבה המזל מצאנו את משי קלין. יש להם צוות מעולה, עם שירות לקוחות מדהים. הרגשנו שהם מתייחסים אלינו באותה רמה של לקוחות VIP. למרות שהיו לנו רק שני מגדלים בפרויקט. מאוד מרוצים וממליצים לכל אחד לעבוד עם החברה הזו.

יוני, מנהל אחזקה במתחם יוקרה

קיבלנו המלצה על משי קלין מהבניינים שלידינו, והחלטנו לנסות. חיפשנו חברה שמסוגלת להשיג את כל בעלי המקצוע מטכנאי המעליות ועד לחברת הפוליש לרצפה. העובדה כי מדובר בחברה שמעניקה כל כך הרבה שירותים תחת מטרייה אחת הפכה ליתרון מטורף. אנו יכולים היום ליהנות מרמת שירותיות גבוהה, ומענה מהיר לכל צורך. ממליצים בחום לכל מי שצריך חברה מובילה לאחזקה של מבני מגורים.

אבי, מנהל אחזקה בשישה מגדלים

יש לנו מבנה משרדים שמשרת את עורכי הדין המובילים בישראל. אך, למרבה הצער לא יכולנו להמשיך להתמודד עם עודף הבקשות לתיקונים במבנה הישן. מצאנו את משי קלין והכל התהפך. הם הגיעו והציעו לנו כיצד לתחזק את המבנה באופן קבוע כדי שיהיה נעים יותר לדיירי VIP שמשלמים לנו שכירות גבוהה. המשרדים כיום נראים מצוין, הלובי מרשים ואנו מאוד מרוצים. אפילו החנייה כבר משודרגת. שמחים להמליץ לכל מי שמתחזק כיום מגדל משרדים.

ציון, מנהל אחזקה במבנה משרדים

חיפשנו חברה שתוכל להמשיך ולהעניק לנו שירותים נוסף על העובדים הקיימים במגדל. אנו משלבים פה משרדי ממשלה שדורשים תחזוקה שוטפת בשל כמות המבקרים הרבה. יחד עם משרדים קטנים יותר של בעלי מקצועיות חופשיים. משי קלין מעניקים לנו שירות מצויין, ונמשיך עימם לאורך שנים רבות. הן בתחום הניקיון והם בתחום של אחזקת המבנה.

בעלי מגדל יוקרה במרכז הארץ

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

אחזקת מבנים ופוליש אקרילי של חברת הניקיון משי קלין
ניקיון מלא לדירה חדשה
חברת ניקיון
חברת הניקיון משי קלין עושה פוליש לרצפה

שנים רבות של ניסיון הפכו אותנו לחברת אחזקת מבנים מובילה

אנו מקפידים מדי שנה להתעדכן בכל החידושים המאפשרים למבנה להתנהל ביעילות, ביסודיות וללא תקלות. במקרה של תקלה באחת מהמערכות בבניין – מהמעלית ועד למערכות האוורור אנו פועלים במהירות כדי להשיב את המצב לשגרה.

אנו יודעים כי בכל מבנה – ממבנה משרדים ועד למבני מגורים, הנוחיות של הדיירים ואורחי המבנה היא מעל לכל. כאשר הכול פועל כשורה אינכם מודעים לפעילות המתבצעת סביב השון כדי לשמר את התשתיות שלכם במצב המיטבי.

במקרה של תקלה אינכם רוצים להתחיל לחפש את בעל המקצוע המתאים כדי לתקנה. השטחים הציבוריים במבנה צריכים לפעול באופן המיטבי, 24/7.

לכן, יצרנו צוות מנצח, המשלב בעלי מקצוע מכל התחומים, עם ההסמכות והניסיון המתאים. כך, בעת הצורך אנו יודעים למי להתקשר כדי לבצע את התיקון באופן המיידי.

הרבה יותר מניקיון חדר המדרגות

תחזוקה שוטפת של המבנה דורשת הרבה יותר מניקיון של חדר המדרגות והלובי. יש לוודא כי כל מערך התאורה, ניהול הטמפרטורה, ההשקייה והחנייה פועלים כשורה.

כאשר אנו מתחילים לעבוד עם בניין חדש אנו יוצרים תוכנית מקיפה של תחזוקת המבנה הכוללת את כל ההיבטים הללו.

שמירה על תחזוקה שוטפת של הבניין מעניקה לכם את איכות החיים הרצויה, תוך הקפדה על רציפות של פעולות האחזקה החשובות.

למעשה, אם אתם יודעים כיצד לתחזק נכון את המבנה ונעזרים בשירותינו, תחסכו הון רב ותמנעו תיקונים הנובעים מבלאי לאורך זמן במבנה.

דואגים לבית מהגג ועד המקלט

ניסיון ארוך שנים מאפשר לנו לדעת אילו בדיקות לבצע כבר מהרגע הראשון שהתחלנו לעבוד ביחד.

אנו מוודאים שהגג תקין, שאין נזילות במקלט וכל המערכות פועלות כשורה ומוכנות לשרת את דיירי המבנה. אם יש סכנה שהדיירים לא דיווחו עליה, אנו נמצא אותה בזמן ונמנע אסון.

כך, אינכם מסתכנים בתביעות מיותרות הקשורות לבעיות שונות במבנה שלא טופלו עם השנים.

מתאימים לכם מטריית שירותים של 360 מעלות

לכל מבנה יש את התשתיות שלו, והתחזוקה הנדרשת בבניין אחד אינה זהה למבנה אחר. אנו מודעים היטב להבדלים הללו ולכן מתאימים פתרון של 360 מעלות המותאם אישית למבנה שלכם.

אם ישנו חדר בקרה חכם במבנה נוכל לסייע לכם באמצעות צוות מתאים המבצע את הניטור הקבוע לתשתיות בבניין.

מעבר לכך, אנו מפעילים שירותי ניקיון בהתאם לצורך, לאורך כל השנה, כולל בחגים ובסופי השבוע.

כך, אתם זוכים לפתרונות מלאים – כולם תחת קורת גג אחת.

קרצוף רצפות ופוליש בעת הצורך

מעבר לשירותי תחזוקת המבנה, אנו פעילים גם כחברת ניקיון מקצועית. לכן, אם הבניין זקוק לפוליש מקצועי ולתחזוקה של אריחי השיש בלובי ובשטחים הציבוריים – אינכם צריכים להזמין חברה חיצונית.

אנו מחזיקים את הציוד הדרוש לביצוע כל העבודות הללו בעת הצורך עבורכם.

הצוות המיומן שלנו יכול לזהות מה התדירות שבה המבנה זקוק לניקיון יסודי – ומספק אותו בהתאם לצורך.

לא מתפשרים יותר!

אם חשתם שעד היום התפשרתם על שירותי אחזקת מבנים בינוניים – הגיע הזמן לדרוש יותר.

נשמח להיפגש עמכם ולהעניק הצעת מחיר אטרקטיבית לכלל השירותים שלנו. חייגו אלינו עוד היום!