ניקוי שטיחים - משי קלין
המומחים לניקיון השטיח

  • ניקיון מקצועי לכל סוגי השטיחים
  • ניקוי שטיחים ומרבדים ישנים וחדשים
  • חומרי ניקוי המותאמים גם לבעלי חיים
  • צוות מקצועי של מנקים וותיקים

מכשור מתקדם וחדשני לניקיון ללא נזק

עסקים ולקוחות ממליצים

היה לנו שטיח מקיר לקיר בכל הבית שצבעו דהה עם השנים וכתמים התחילו להופיע עליו. ממש לא רצינו להשקיע בהחלפה יקרה של השטיח הזה. הזמנו את השירות ניקיון לשטיח של משי קלין והיינו ממש מרוצים מהעבודה. השטיח נראה חדש ומריח נפלא.

נעמה וליאור

המשרדים שלנו ממוקמים במתחם הייטק מפואר, אך עם השנים השטיח במשרד התחיל להתבלות. הזמנו את שירות ניקיון השטיחים של משי קלין למספר חדרים, ובסוף החלטנו לנקות את כל השטיחים במשרד. העבודה שלהם מדויקת ומהירה והשטיחים ממש נקיים.

אוראל, סמנכ"ל תפעול בחברת הייטק

היה לנו שטיח בסלון שקיבלנו מחמותי, ובמקור הוא שטיח פרסי עבה. אך, עם השנים הוא ממש נראה נורא. הזמנו א השירות של ניקוי השטיח ממשי קלין לבית בלי הרבה ציפיות. החידוש של השטיח היה מדהים. הוא ממש נראה חדש ואנו שמחים מאוד שהוא חלק מעיצוב הסלון שלנו.

אבי לוי

באחד הימים כשחזרנו מהים. החתולים פשוט הרסו את השטיח, עם החול שנשפך מתוך הארגז שלהם. הזמנו באותו יום שירות לניקיון שטיחים ומשי קלין הגיעו כבר למחרת. הם הצליחו להוציא לא רק את כל הלכלוך החדש של החתולים אלא גם את הכתמים שהיו על השטיח קודם לכן. כמובן, העברנו את ארגז החול למקום אחר והשטיחים בחדר נראים מצוין.

עדינה ופלג

לפני ואחרי

ניקוי שטיחים ומרבדים מתקדם רק עם משי קלין

כאשר אתם נמצאים בעבודה, הבית ממשיך להתלכלך. ביום נכנס אבק מהחלונות. אחר הצהריים הילדים ובעלי החיים נהנים על השטיח ומשאירים אחריהם שובל של בלאגן. אפילו במהלך הערב והלילה קרדית אבק הבית ממשיכה לטנף את השטיחים. לכן, השטיח המסכן שלכם צריך לספוג לא מעט…

תשמחו לגלות שהיום אתם יכולים להזמין שירות מקצועי של ניקוי שטיחים מתקדם, עם מכשור מקצועי שאינו הורס את השטיח. אנו מגיעים לכל בית ועושים בו קסמים. ממש כמו מרי פופינס, בתוך שעה או שעתיים כל הבית מדיף ניחוח משכר של ניקיון כמו שלא הרחתם בעבר. זאת, בזכות עשור ושנים של ניסיון בתחום ועבודה מוקפדת, ללא עיגול פינות.

סבתא בישלה דייסה? אנחנו ננקה את השאריות שהשאירה הילדה

כל בית עם ילדים אינו משאיר רגע אחד של שקט. בין מוסדות הלימוד לחוגים, אז העבודה, אתם חוזרים עייפים מאוד. אותן שאריות שאחרי ארוחת הבוקר או הערב נשארות על השטיח, ובמהלך היום הילדים מלכלכים גם את החדר.

את כל השאריות שלהם שלא הצלחתם לשאוב, למעשה הטמנתם בין סיבי השטיח. לכן, נדרש ציוד מתקדם כדי לשאוב את כל הלכלוך, ולאחר מכן לבצע את ניקיון השטיח עם חומרים מיוחדים. אנו גם יכולים להוסיף בפינות עם הכתמים העיקשים ביותר, מסיר כתמים מיוחד.

שירות ניקוי שטיחים במחיר אטרקטיבי גם למשרד

כל הלקוחות שלנו יודעים שאין תחליף לשירות האמין והמקצועי של משי קלין. אנו מבצעים כל ניקיון, בבית קטן או גדול ואפילו במתחמי משרדים.

השירות מבוצע במחיר הנוח ביותר, עבור כל אחד מלקוחותינו. שירות ניקוי שטיחים למשרדים חיוני במיוחד כדי לשמור על סביבת עבודה נעימה והגיינית. בשנים האחרונות הבנו את החשיבות העצומה של שמירת הניקיון הקפדנית, והשטיחים מהווים חלק בלתי נפרד מהחלל המשרדי.

אז הזמינו עוד היום את שירותי ניקוי הבית או המשרד, וגלו כמה נפלא לחזור לחלל שמדיף ניחוח נפלא ללא כתמים.