ניקוי ספות - משי קלין
מחיר ושירות מנצח

  • מעל 15 שנות ניסיון בניקוי ספות מקצועי
  • התחייבות מלאה למחיר הטוב ביותר
  • אלפי לקוחות מרוצים וממליצים
  • שרות מהיר, מקצועי ואמין

לייעוץ מקצועי ללא עלות או הצעת מחיר

המלצות של לקוחות פרטיים ועסקים מרוצים

יש לנו כלב גדול בבית הוספות היו מלוכלכות משאירות של בוץ ושערות. למזלנו מצאנו את משי קלין, והם החזירו את הספות בסלון לקדמותן בפחות משעה. ככה אנו נהנים מגידול בעלי החיים בלי כל הלכלוך מסביב.

משפחת דוידי

הכנו את המשרדים לקראת הפסח, והדבר היחיד שלא הצלחנו לנקות הן הספות שבפינות האירוח. משי קלין עשו עבודה מצוינת. עכשיו כל המשרד מריח נפלא. נמשיך להזמין אותם באופן שוטף לאורך השנה כדי ליהנות מהתוצאות האלה עוד פעם.

משרד פרסום מוביל

יש לנו בית גדול עם פינת ישיבה גדולה לעשרים אנשים. השואב לא מצליח לנקות אותה באופן מושלם. משי קלין הגיעו אלינו והצליחו להפטר אפילו מכתמי הקפה הוותיקים בספה. ממליצים עליהם בחום.

משפחת ביטון

אנחנו מנסים לחסוך כסף וממש לא רצינו לזרוק את הספה שקיבלנו מההורים, למרות שהיא הגיעה מטונפת אלינו. למרבה המזל משי קלין הצליחו להציל אותה, והיא היום נראית ממש כמו חדשה. תודה רבה לכם, מכל הלב.

 

יונית ונועם

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

ניקוי ספות בהתאמה אישית לכל לקוח

הספות בבית הם המקום בו אתם נפגשים מדי יום לקפה, שיחה ערה ואפילו חטיפים טעימים. בין הפיצוחים לשיער של בעלי החיים, הספה הופכת להיות מצע לכל הלכלוך בבית. הילדים מגיעים אליה עם ידיים עמוסות, ואתם רק רוצים להחזיר את הסלון למראה הנקי והמהוקצע שהיה לו כשהייתם זוג צעיר.

קראו למומחים שלנו לעזור בניקוי הספה

חברת משי קלין מגיעה לעזור – ישירות עד הבית שלכם. עם הציוד המתקדם ביותר, וחומרים שאינם הורסים את הבדים העדינים, אנו מחזירים את פינות הישיבה שלכם שנים אחורה.

אין זה משנה עד כמה הכתמים שלכם נראים עמוקים או וותיקים – נוכל להעלימם בקלות.

צוות מנוסה – שלא נח עד שהספה נקייה.

אנו לא נחים לרגע, ויודעים כי כל המשפחה מחכה לראות את התוצאות המושלמות. בתוך שעות אחדות הסלון שלכם מבריק, ונראה כמו חדש. פינת הישיבה שהשקעתם בה סכום ניכר לפני שנים, חוזרת לקדמותה.

הצוות האמין שלנו סייע למאות משפחות כמוכם ליהנות מפינת ישיבה שכיף לשבת בה, לארח בחגים ובכל סופ"ש. אתם יודעים שהלוק של הבית כולו יושפע מניקיון הספה, ולכן לא כדאי להתפשר על החברה המובילה בתחומה.

מי אנחנו?

משי קלין מתמחה בתחום של ניקיון ספות מזה עשור וחצי. אנו מקפידים לעמוד בחזית הטכנולוגיה מבחינת הציוד, כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר.

אנו מתמחים בניקיון של כל סוגי הבדים, החל מבד ובדים סינתטיים ועד לספות עור יוקרתיות. לא בכדי חברות רבות מזמינות אותנו אליהן כדי להעניק את אותו שירות מושלם גם למשרד.

ניקוי ספות וכורסאות במשרדים ובבתי־מלון

השם של משי קלין יצא למרחוק ברחבי ישראל כחברה מובילה בתחום ניקוי ספות יסודי. לכן, כאשר בתי­־מלון מעוניינים לחדש את פינות האירוח הם אינם מסתפקים במכונות שלהם. הם מזמינים שירות של ניקיון עמוק ויסודי לכל ספה, וחוסכים כסף על חידושה.

בנוסף, אנו מעניקים שירות זה גם למשרדים גדולים שונים, חברות הייטק מובילות (בפינות הישיבה לעובדים) וכן ניקיון של כורסאות ופינות ישיבה בבתי־אבות ובבתי דיור מוגן.

בואו לגלות את הפוטנציאל של הספה שלכם. הזמינו שירות ניקיון ספות מקצועי עוד היום, ותופתעו לראות איך בתוך שעות אחדות פינת הישיבה שלכם נראית מבריקה, והצבעים שלה חוזרים לחיים.