ניקוי מזרנים - משי קלין
לישון טוב יותר

  • נפרדים מקרדית אבק הבית והפרשותיה במזרן
  • מצילים את המזרן במקום לקנות חדש
  • ניקוי ללא הרס של המזרן העדין
  • נפרדים מכתמים עיקשים
  • ניקוי כל סוגי המזרנים

משי קלין עוזרת לכם לישון טוב יותר עם מזרן נקי

לקוחות מרוצים שנהנו משירות ניקוי מזרנים איכותי

המזרן שלנו היה מלוכלך אחרי שנים של שימוש. שמחנו מאוד כשמשי קלין הגיעו והצליחו ממש להחזיר אותו לקדמותו. אחרי זה המשכנו לנקות גם את המזרנים של הילדים ואפילו את הספות בסלון. היום, הבית כולו מדיף ניחוח נפלא אחרי השירות המסור שקיבלנו.

חניתה ואמנון

יש לנו עסק של אייר בי אנד בי, ורצינו להשיב את המזרונים בחדרים השונים למצב שהיו כשקנינו אותם. אחרי שנים של שימוש הם כבר לא נראו טוב, וחששנו שיש עליהם כתמים שלא יהיה ניתן להסיר. פחדנו לקבל ביקורת שלילית מהלקוחות בשל כך. למרבה המזל, משי קלין הגיעו ותוך שעות ספורות כל המזרונים נראו נפלא. אנו ממש מרוצים וממליצים על החברה הזו בחום לכל אחד.

מיכל ונפתלי

הכלב שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהבית, והשערות שלו הפכו לחלק בלתי נפרד מהמיטה. אך, לאחר החורף הקודם גם שאריות קלות של בוץ ולכלוך התחילו להצטבר על המזרן שלנו ושל הילדים. הזמנו את משי קלין לראות מה אפשר לעשות. האם עלינו להזמין מזרונים חדשים? למרבה המזל לא. המכשיר שהביאו הצליח להסיר את כל הכתמים והיום אנו יודעים שאין מה לחשוש. פרדי הכלב יכול להמשיך לישון איתנו ותמיד נוכל לנקות.

ענת ותומר

אנחנו חולי ניקיון, והיה לנו מאוד קשה לראות איך המזרון נראה רק שניים אחרי שקנינו אותו. הרגשנו כאילו מטפסים עלינו כל הזמן, וכנראה היו פרעושים מהחתול על המיטה. הזמנו את משי קלין אחרי ההדברה כדי לנקות את המזרן והם עשו עבודה לא פחות ממושלמת. תודה רבה לכם.

ליאור ושרית

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

אל תחליפו מזרן - תנקו

בתקופה שבה כולם מנסים לחסוך כסף, אתם יכולים לוותר על רכישה של מזרנים חדשים לבית. פשוט תנקו את המזרן הקודם. אין זה משנה אם יש לו כתמים או שאריות של שערות ולכלוך של בעלי החיים.

הטכנולוגיה החדישה בתחום מאפשרת לנו להציע לכם ניקיון יסודי בתוך זמן קצר בלבד. המומחים שלנו מגיעים ומנקים את המזרן שלכם ללא שום נזק. כך, אתם נהנים ממצע הגייני המדיף ניחוח נפלא לאחר הניקיון. שילוב של שאיבה ואדים מאפשר לכם להגיד שלום לחרקים הקטנים המשאירים פסולת בתוך המזרן. היפטרו מקרדית אבק הבית ותהנו משנת לילה שלווה.

מנקים מזרנים גם בבתי מלון

לא בכדי בעלי בתי מלון רבים מזמינים אותנו אליהם כדי שנבצע את עבודת הניקיון היסודית גם אצלם. בעלי דירות אייר בי אנד בי ומלונות בוטיק, משתמשים בשירותים שלנו כבר שנים.

אנו יודעים כי לפעמים מפתה להשאיר את המזרונים כמו שהם, במיוחד אחרי שנים של קורונה בהם התיירות לא הייתה בשיאה. אך, כאשר המזרונים נקיים האורחים ישנים טוב יותר. ההמלצות עליהם יהיו טובות, בדיוק כמו ההמלצות עלינו. לכן, אל תהססו והזמינו את שירותי ניקיון המשרדים עוד היום.

מחירים אטרקטיביים שלא כדאי לפספס

אצלנו תקבלו את כל שירותי הניקיון במחירים שלא כדאי לפספס. בואו לגלות אותם.

זכרו, כי מזרן נקי הוא מזרן בריא – עבורכם ועבור כל המשפחה. הזמינו עכשיו את שירותינו ותופתעו לטובה מהתוצאות. צרו קשר באתר בכל שעה או חייגו אלינו בשעות הפעילות.