ניקיון משרדים - משי קלין
לא מעגלים פינות

  • צוות עובדים מיומן ומקצועי
  • חומרי ניקיון מהשורה הראשונה
  • אפשרות להוספת ניקוי חלונות
  • ניתן להזמין ניקוי שטיחים
  • עבודה מקצועית ויסודית
  • מנקים גם את הריהוט

רק במשי קלין תוכלו להזמין שירותי ניקיון מקצועיים למשרד ללא רבב

מה אומרים עלינו לקוחות שהזמינו שירות ניקיון משרדים

הגענו בבוקר ולא האמנו. המשרד מעולם לא היה כל כך נקי. השירות שקיבלנו הוא מהמדרגה הראשונה. מאז, אנו מזמינים אותם פעם בשבוע כדי לשמור על האיכות והניחוח הנפלא שעולה מהשטיחים ומהשולחנות שלנו. ממש מודים לכם על עבודה יסודית בעלות שמנצחת את כל המתחרים.

אורון, מנהל תחזוקה בחברת הייטק

חיפשנו איך אנו יכולים לשלב ניקיון דירה חדשה עם משרדים לי ולאשתי. משי קלין הגיעו אלינו ועשו עבודה מצוינת. אנחנו לא מוצאים את הזמן ולנקות בעצמנו, בין הילדים לעבודה השוטפת. היום, כאשר יש לנו עובדים קבועים שמגיעים אלינו, אנו יודעים שהזמן התפנה. כעת, אנו יכולים להשקיע את כל המרץ בהגדלת העסק.

אוריאל ונטע – משרד ביתי של תיווך במרכז

היינו צריכים חברה שתנקה את חדרי המדרגות הרבים שלנו, ותוכל גם להוסיף שירותים כמו פוליש וקס ולא רק ניקיון של המשרד. למזלנו מצאנו את משי קלין שמציעה את כל השירותים הללו תחת אותה מטריה. היום, אנו לא צריכים יותר לפנות לכמה ספקים. עובדים מול ספק אחד בלבד שמעניק לנו את השירות המצוין. מעולם לא היה מצב שבו עובד לא הגיע. תמיד היה מישהו שיחליף אותו. הבנו, שלא צריך יותר להקדיש תקנים לניקיון בתוך המפעל.

ש. רוזן, מנהל תחזוקה במפעל בצפון

חיפשנו חברה שהסכימה להגיע אלינו כל יום, לנקות את הכלים במטבח, לשאוב ולשטוף את חדרי השירותים. מדובר בסך הכול במספר שעות מועט כי המשרד קטן. למזלנו, משי קלין מצאה לנו שני עובדים שמגיעים באופן קבוע ומתקתקים את העבודה. אנו ממליצים בחום.

אביה, מנהל משאבי אנוש בחברת הייטק

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

פוליש אקרילי של חברת הניקיון משי קלין
ניקיון מלא לדירה חדשה
חברת ניקיון
חברת הניקיון משי קלין עושה פוליש לרצפה

ניקיון משרדים מקצועי עם ראש גדול

המשרד הוא המקום שבו העובדים מבלים את רוב שעות היממה, ושם אתם גם מארחים את הלקוחות שלכם. לכן, משרד מצוחצח הופך להיות חלק מהשגרה של מקום עבודה המקדיש תשומת לב לעובדיו.

אנו נמצאים כאן כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. הכולל: ניקיון עמוק ויסודי, שטיפה של הכלים והרצפה, שאיבה ואף ניקיון עמוק לשטחים בעת הצורך. לא בכדי משי קלין ממוצבת כיום כאחת מהחברות המובילות בתחום של ניקיון משרדים בארץ.

תפעול איכותי על ידי צוות ניקיון משרדים מנוסה

אנחנו שמחים להוביל בתחומינו בזכות הצוות הנפלא שבנינו לאורך השנים. צוות מסור ונאמן שמתייחס לכל עבודה באותה דרך. במסירות, ביסודיות ובניסיון לעשות אותה באופן מושלם.

לא בכדי, כאשר רואים את החללים השונים שניקינו אפשר לראות מיד את ההבדל. אם המשרד שלכם היום לא נקי כמו שהייתם רוצים, זה הזמן לנסות חברה חדשה.

כל חומרי הניקיון המתאימים

שימוש בחומרי הניקיון הנכונים מהווה בסיס איתן ליצירה של חלל נקי להפליא. אסור כמובן לנקות את שולחן העץ עם אותו החומר בו מנקים את החלונות במטבח או את השירותים. לכן, הצוות שלנו מגיע אליכם עם ניסיון מתאים ומוודא שיש לכם את חומרי הניקיון הטובים ביותר לכל עבודה. אחרי שתראו את התוצאות שלנו לעולם לא תתפשרו עוד על רמת הניקיון במשרד שלכם.

להזמנה של שירותי ניקיון שונים למשרד, התקשרו עוד היום. אנו כאן כדי לייעץ ולאתר עבורכם מנקה קבוע לכל יום, לפעם בשבוע או לניקיון משרדים לאחר שיפוץ.