צביעת דירות - משי קלין
יסודית, יפה ומקצועית

  • אפשרות להוספת צביעה לתקרה
  • תיקונים של הקיר לפני הצביעה
  • אפשרות לצביעת משקופים
  • צוות מיומן, זריז ויסודי
  • שכבה אחת או שתיים
  • קשת צבעים רחבה

רק במשי קלין תוכלו למצוא צביעת דירות לשביעות רצונכם

המלצות מלקוחות מרוצים שהזמינו שירות של צביעת דירות

רצינו למצוא חברה שתוכל לצבוע את כל הבית ביום אחד. למזלנו, משי קלין הגיעו ונתנו הצעת מחיר סבירה לגמרי. הם צבעו את כל החדרים ואפילו את התקרה. אנחנו סופר מרוצים מהתוצאה. הבית נראה כאילו רק עכשיו קנינו אותו.

אביתר ונועה

אנו בעלי משרד בתום הפיננסים, והיינו צריכים לחדש אותו אחרי שנים. הזמנו את הנציגים של קלין להציע לנו סט צבעים חדש שיתאים למיתוג של החברה. הם קלעו בול לגוונים שרצינו, וצבעו כל קיר באופן מושלם. אפילו יצרנו קיר קונספט בחדר הישיבות ובמטבח לעובדים. מאוד שמחים להמליץ.

קרן הון סיכון בצפון

הילדים הפכו את הבית לאלבום הציורים שלהם. תוך שנה הבית השכור נראה איום ונורא. היינו צריכים להחזיר את הדירה ופשוט פחדנו להראות אותה לבעל הבית. למרבה המזל, שמענו על משי קלין מחברים והזמנו אותם. הם החזירו את הדירה אחורה בזמן, והצליחו למחוק את כל מה שהילדים "יצרו על הקיר". אנו ממליצים עליהם בחום.

נתי ורות

הייתי צריכה לצבוע כמה חדרים בבית. ניסיתי לעשות את זה לבד, אבל הצבע החדש לא הצליח להסתיר את הקודם. כמעט והתייאשתי, והשארתי את הקיר ככה. מצאתי באינטרנט את משי קלין והזמנתי אותם לצבוע. היום, כל הבית נראה כל כך יפה והצבעים מתאימים בול לריהוט. מודה לכם מקרב לב.

שירה מאירי

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

אחזקת מבנים ופוליש אקרילי של חברת הניקיון משי קלין
ניקיון מלא לדירה חדשה
חברת ניקיון
חברת הניקיון משי קלין עושה פוליש לרצפה

צביעה מקצועית רק במשי

בית צבוע ומחודש עוזר לכם להרגיש טוב יותר. לכן, אל תחכו לחג כדי לצבוע את הבית. אתם יכולים לעשות זאת כל השנה. תוכלו ליהנות משכבה חדשה של צבע. לפניה, נשמח לתקן את הקירות ולסגור חריצים סוררים ולהסיר את הברגים והמסמרים שהיו בעבר. כאשר הקיר חדש, אתם יכולים להתחיל לעצבו מאפס וליהנות מהתהליך. בואו לגלות את האיכות והשירות המקצועי של כל אחד מהצבעים שלנו.

צוות צבעים מיומן עם הציוד המתאים

עם השנים מיתגנו את עצמנו כאחת החברות המובילות בתחום הצביעה. הן עבור לקוחות פרטיים והם עבור בעלי משרדים ולקוחות מוסדיים.

אנו מקפידים להשתמש אך ורק בצבע בדרגה גבוהה. כזה שיוכל להישאר לאורך זמן על הקיר ויראה חדש. בנוסף, אנו משתמשים במברשות ורולרים איכותיים. כך, לא ישארו סימנים של המברשת והקיר יראה מושלם.

משאירים מאחורינו רק לקוחות מאושרים

אנו יודעים כי הדרך הטובה ביותר לקבל עבודה נוספת ולגדול, היא באמצעות בניית מוניטין. זה מה שעשינו עם השנים בכל פעם שהגענו ללקוחות לצביעה של הקירות. אנו שמחים להפוך אתכם לאחד מסיפורי ההצלחה שלנו.

אין עבודה שהיא קטנה או גדולה מדי. אנו יכולים לצבוע מתחם משרדים שלם עם מאה משרדים או דירת חמישה חדרים.

כל אחד מהלקוחות שלנו הוא עולם ומלואו. לכן, אנו מקפידים לתת לכם את השירות המיטבי, ולהשאיר את התחושה הנעימה שיש בתום שיפוץ של בית. כמובן, בתום העבודה, כל אחד מהעובדים שלנו מקפיד לנקות אחריו. לא תישאר טיפת צבע אחת על הריהוט או הריצוף. אחריות שלנו. כך, אנו יודעים שתספרו עלינו לחברים ומכרים, וגם הם יהנו משירות מוקפד ולא פחות ממושלם.

להזמנה של עבודות צביעה ולקבלת הצעת מחיר סופית לעבודות הצבע שלכם, התקשרו אלינו עוד היום. נשמח להיות לעזר.