פוליש לרצפה - משי קלין
מבריקים את הרצפה

  • מספקים שירותי פוליש מקצועי לכל סוגי הרצפות
  • מתאים גם לרצפה ישנה במיוחד
  • ללא נזק לאריחים – ובאחריות מלאה
  • צוות מיומן ומכונות פוליש חדישות
  • קרצוף, ניקוי והברקה של משטחי בטון

הזמינו אותנו לשירותי פוליש לניקיון ברמה אחרת!

עסקים ולקוחות ממליצים

הרצפה במשרדים שלנו הייתה נראית כאילו עבר זמנה. כמעט והזמנו ריצוף מחודש של כל הקומה. אך, למרבה המזל ראינו את התוצאות של עבודה של משי קלין בקומה אחרת. החלטנו לנסות ולהציל את הרצפה עם פוליש מקצועי ופשוט הופתענו. בתוך כמה שעות הרצפה הייתה מצוחצחת והבריקה. ממש כאילו ריצפנו שוב, ללא הבלגן והעלויות הכרוכות בכך. אנו ממש מרוצים ומודים למשי קלין בחום.

יונתן, מנהל חברת הון סיכון

הזמנו את משי קלין לפוליש לווילה שלנו בצפון הארץ. האמת, אחרי ניסיון עבר לא ציפינו להרבה. אבל, ממש הופתעו לגלות את השירות המקצועי והמכונות שהגיעו איתם. תוך כמה שעות, מספר עובדים הצליחו לחדש לנו את כל הרצפה בארבעת הקומות של המבנה. אנו כל כך שמחים שקיבלנו עליהם המלצה מחברים. נמשיך להמליץ לכל מי שישראל אותנו.

יפה וגיא, בעלי ווילה יוקרתית

אנחנו בעלי צימר שתפוס כל השנה. אך, פתאום התחלנו לשים לב שהאריחים של הרצפה כבר לא נראים כמו פעם. רצינו להתכונן לקראת העונה הבאה של החגים והזמנו את משי קלין לעשות פוליש מקצועי. אנחנו חייבים לציין כי העבודה הייתה ללא רבב. פחדנו שיהיה נזק לאריח רופף מעט, והם הצליחו לסדרו ואז עשו את העבודה. מאוד מרוצים ומודים להם.

נתן וציפה, בעלי צימר

לא תמיד נתקלים בישרות כל כך מסור כמו זה שקיבלנו מחברת משי קלין. אנו עובדים שנים רבות עם חברות וספקים שונים כבעלי מסעדה מוכרת בצפון. רצינו לחדש ולהתחדש, והחלנו לא לשנות את הריצוף הקיים. אך, לאחר השיפוץ שעשינו הרצפה נראתה רע מאוד. החבר'ה במשי קלין אמרו לנו לא לדאוג. שיש להם ניסיון רב בניקיון לאחר שיפוצים ובפוליש. הם ביצעו את שתי העבודות על הצד הטוב ביותר. כיום, המסעדה הומה אדם שוב והרצפה נראית נפלא.

דרורי ויונה, בעלי מסעדה

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

פוליש אקרילי של חברת הניקיון משי קלין
ניקיון מלא לדירה חדשה
חברת ניקיון
חברת הניקיון משי קלין עושה פוליש לרצפה

עם משי קלין הרצפה שלכם מעולם לא נראתה טוב יותר!

לאורך השנים האחרונות שינינו מבנים מקצה לקצה באמצעות שירותי פוליש לרצפה, בשיטות מתקדמות ועם מכשור תעשייתי מתאים.

אנו מעניקים את השירות הן לבתים פרטיים והן לדירות ומתחמי משרדים. לאורך השנים שירתנו מאות לקוחות מרוצים. לא תאמינו איך ביום אחד בלבד הרצפה שלכם יכולה להיראות כאילו ביצעתם שיפוץ כללי.

חומרי ההברקה המיוחדים שלנו מותאמים לרצפות עשויות שיש או אבן, ואנו בודקים היטב את סוג האריחים לפני ביצוע כל פעולה.

אל תתנו לרצפות שלכם לעמוד בדרכו של בית יפהפה. תנו לנו להפיח חיים חדשים בריצוף הישן שלכם עם שירותי ליטוש הרצפה שלנו! אנו מציעים מגוון סוגי פוליש, באמצעות מכשירים המותאמים לאופי העבודה.

עובדים מיומנים שמוציאים את הפוטנציאל המלא מהריצוף שלכם

הרצפה שלכם ידעה ימים טובים יותר. אך, עם השנים הופיע בלאי, הצבע לא נראה אותו הדבר ושריטות דקיקות הפכו את המראה שלה ל"עייף" וכעור.

העובדים המיומנים שלו עזרו לבעלי בתים ומשרדים רבים כמוכם במימוש הפוטנציאל המלא של כל אחד מהאריחים שלכם. החל מאריחי השיש היוקרתיים ועד לאריחי האבן הפשוטים.

חשוב לזכור כי לא כל סוג ריצוף מתאים לפוליש. לכן, אנו מבצעים את כל הבדיקות האפשריות מראש כדי להתאים את סוג הניקיון והליטוש למבנה הריצוף שלכם.

אנו מסננים היטב את צוות העובדים שלנו, ומוודאים כי עברו הדרכות מתאימות כדי לבצע את העבודה באופן המיטבי. כל זאת כדי לספק לכם שירות לא פחות ממושלם.

מזמינים אותנו שנה אחר שנה

הלקוחות שלנו יודעים לזהות את ההבדל בין עבודה מוקפדת עם מכשור מתקדמת, לעבודה שבוצעה כלאחר יד.

אנו רואים לקוחות שחוזרים אלינו שנה אחר שנה ומזמינים פוליש לרצפה ושירותי ניקיון נוספים. הם ממליצים לקולגות וחברים ומשם החברה שלנו התפתחה ושגשגה.

כעת, גם לכם יש הזדמנות לנסות את שירותי הפוליש שלנו, ולגלות איך אנו ממקסמים את אורך החיים של הבלטות והריצוף. אין צורך לבצע שיפוץ מקיף – אם עדיין אפשר לנקות את הרצפה ולשמור עליה.

שימוש בחומרי הניקיון המתקדמים ביותר

כל חומרי הניקיון בהם אנו עושים שימוש נועדו לסוג הרצפות שלכם. כך, הרצפה לא מתבלה ואתם יכולים להמשיך ולתחזק אותה באופן שוטף למשך שנים רבות.

לאחר הפוליש אנו מוסיפים גם חומרים נוספים המוסיפים ברק לרצפה, בלי לגרום חלילה להחלקה. חשוב לוודא בסוף הניקיון כי הרצפה בטוחה לשימוש.

עובדינו פועלים ללא לאות ליצירה של חללים מרהיבים ונקיים, כאלה שהאורחים שלכם ישמחו להגיע אליהם שוב ושוב.

פוליש קריסטל או פוליש אקרילי

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הפוליש, לרבות פוליש קריסטל ופוליש אקרילי. אם אתם בעלי אריחים של גרניט פורצלן או קרמיקה עדינה, נוכל להעניק לרצפה שלכם טיפול מעודן שיחזיר את האריחים למצבם המחודש.

מהיום, גם הרובה שבין האריחים יכולה להראות טוב יותר באמצעות ניקיון מקצועי המחזיר לה את הגוון המקורי – ממש כמו ביום שהתקנתם את האריחים.

מעבר לכך, אנו שמחים לייעץ כיצד לשמור על הרצפה במצבה החדש לאחר הטיפול ובאילו חומרי ניקיון להשתמש בעתיד.

צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת לשירותי הפוליש שלנו.