ליטוש מדרגות איכותי
רק אצל המומחים

  • משיבים את חדר המדרגות שלכם למראה המבריק והמושלם
  • שירות מקצועי המבוסס על 15 שנות ניסיון בתחום ליטוש מדרגות
  • בעלי מקצוע הזמינים עבורכם לכל שאלה
  • שימוש במכונות מקצועיות וחדישות לליטוש המדרגות
  •  

עבודה נקייה ויסודית

המלצות מלקוחות שהשתמשו בשירותינו בתחום ליטוש מדרגות

ביום בהיר אחד הסתבר לנו שהמדרגות שחשבנו שהיו רק מלוכלכות, סובלות מכתמים שאי אפשר להסיר. למרבה המזל שמענו מוועד הבית לידנו על שירות של ליטוש מדרגות איכותי. הזמנו את משי קלין והם תוך יום אחד הפכו את חדר המדרגות שלנו למבריק וחדש. תודה רבה על השירות המהיר והמסור שלכם.

משפחת נוסבאום, ועד בית

אנו מתחזקים בנייני יוקרה בצפון, והיינו צריכים שירות של חידוש חדר המדרגות שנצבע לאחרונה. הזמנו את השירות של משי קלין והיינו מאוד מרוצים מהתוצאה. עכשיו כל המדרגות נראות כאילו התקנו אותן מחדש.

מיכאל, חברת אחזקה

משרדי עורכי הדין שלי ושל אשתי הם בני שתי קומות. המדרגות בין הקומות התבלו עם השנים והרסו את המראה של המשרד כולו. משי קלין הגיעו אלינו, חידשו אותן עם פוליש ועשו עבודה נהדרת בליטוש המדרגות. מרוצים מאוד וממליצים לכל חברה עליהם.

משרד עו"ד לוי

אנחנו בעלי מסעדה מובילה במרכז עם שתי קומות ועלייה למרפסת. עם השנים, השאריות של האוכל השאירו כתמים שלא היה ניתן לנקות. הזמנו את משי קלין והם הצליחו ללטש את המדרגות כך שיראו כמו פעם. כל הכבוד, באמת.

אתי ודודו, בעלי מסעדה בתל אביב

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

פוליש אקרילי של חברת הניקיון משי קלין
ניקיון מלא לדירה חדשה
חברת ניקיון
חברת הניקיון משי קלין עושה פוליש לרצפה

ליטוש מדרגות איכותי רק במשי קלין

אנו שמחים להציע לכם שירות מקצועי להפליא שנועד להשיב את המדרגות שלכם לחיים. הזמינו אותנו ותופתעו מהתוצאות.

אז איך הליטוש מתבצע?

באמצעות מכונה עם החלקיקים העדינים במיוחד, הידידותיים לסביבה, ליטוש קריסטל מסיר את הלכלוך על כל מדרגה ומדרגה. תהליך זה משאיר את חדר המדרגות עם גרם מדרגות מושלם

חשוב לזכור כי ליטוש מדרגות לא נועד רק ליצירת גימור אסתטי. הוא כרוך גם בהסרת הלכלוך והכתמים מהמשטחים של המדרגה שעלולים להכיל חיידקים ואלרגנים. כך, אתם שומרים על סביבה מרהיבה וסטרילית.

תהליך הליטוש

אם תהיתם מהו תהליך הליטוש, נשמח להסבירו. ראשית, טכנאי ישאב את המדרגות כדי להסיר לכלוך או אבק שעלולים להפריע לתהליך ההברקה שלהן. לאחר מכן, הוא או היא ימרח חומר ניקוי כדי להיפטר מכל כתמים או שאריות שעלולות להפריע לתהליך אותם. לאחר מכן תוסר השכבה העליונה של המדרגה, כדי להגיע לחלק התקין של האבן באמצעות שיוף עדין. לבסוף, באמצעות יישום של חומר מיוחד, המדרגות יזכו לברק מחודש.

כמובן, שאם היו קודם לכן חריצים או פגמים במדרגה שהגיעו לשכבות העמוקות של החומר, ניתן יהיה לתקנם.

חמש עשרה שנים של שירות מעולה

משי קלין מצטיינת במתן שירות מקצועי וקשוב לכל אחד מהלקוחות, הן לקוחות פרטיים בבניין והן לקוחות מוסדיים ומשרדים. אנו מסוגלים לעשות קסמים, ולהפוך כל גרם מדרגות ליצירה חדשה, ממש כמו ביום שהבניין הוקם לראשונה. תוכלו לקרוא את הביקורות הנפלאות שאספנו לאורך השנים מלקוחות רבים, ולהתרשם מהשירות.

שירות ליטוש מדרגות גם לבית פרטי

אנו משתמשים בטכניקות ובשיטות המיוחדות שלנו כדי להסיר מעקות או שטיחים מהמדרגה. לאחר מכן מנקים בעדינות את המשטח עם מים חמים ומטלית רכה. לאחר מכן אנו משתמשים בליטוש קריסטל כדי לנקות כל לכלוך, לכלוך וכתמים שהצטברו מהמשטח. הדבר מבטיח שגרם המדרגות שלכם ישוחזר לברק וליופי המקוריים תוך זמן קצר.

מכשור מקצועי

הצוות שלנו משתמש בציוד חדשני ומקצועי כדי להעניק לכם את השירות האיכותי ביותר. כל אחת מהמכונות שלנו מיועדת לליטוש עדין שאינו פוגע בחומר הגלם ממנו עשויה המדרגה. אם תביטו בתמונות שלפני ואחרי הליטוש לא תאמינו כי אי פעם היה כתם או סדק על המדרגות שלכם.

הזמינו עוד היום שירות מקצועי של ליטוש קריסטלי גם לגרם המדרגות שלכם, ולא תתאכזבו. אנו זמינים עבורכם לאורך היום כדי לתת הצעת מחיר לשירות.