ניקוי ריפודים מקצועי
הזמינו רק את המומחים!

  • הסרת כתמים מכל סוגי הרהיטים
  • אנו יודעים להתמודד גם עם בדים ישנים
  • ציוד מתקדם לעבודה מקצועית איכותית

עובדים/ות אמינים וזריזים לתוצאות מהירות ללא דופי

המלצות ממגוון לקוחות מרוצים שלנו

יש לנו מיטה מרופדת מרהיבה בחדר השינה, אך עם השנים היא החלה להתבלות ונראה פחות טוב. למזלנו, במקום לזרוק אותה הזמנו את שירות ניקיון הריפודים של משי קלין. התוצאה – פשוט בלתי יאמן. כל הכתמים הוסרו, והמיטה נראית כאילו הגיעה עכשיו מהחנות. אנו ממש ממליצים על השירות.

אופירה ונפתלי

מאחורי הספה שלנו התחילה נזילה, והספה התחילה להתמלא בעובש שלא ראינו. חשבנו שהסלון היקר שלנו הלך ונצטרך לקנות חדש. החלטנו לנסות לנקות אותו בכל זאת. הופתענו לגלות כי אפילו את הטיפות השחורות על הספה משי קלין הצליחו להוריד. היום אנו יודעים שנוכל לשמור את הרהיטים המרופדים שלנו במשך שנים רבות.

סימה ויוני

כחברה וותיקה בתחום הנדל"ן, מגיעים אינו משקיעים וותיקים מכל העולם. המשרד צריך להיראות מתוקתק וגם הכורסאות שעליהן אנו מארחים. אנו מזמינים את השירותים של משי קלין כבר מספר שנים, בכל תחומי הניקיון. החל מניקיון המשרד ועד לניקיון של הכורסאות, ומרוצים בכל פעם.

משרד תיווך נדל"ן מסחרי במרכז

הילדים שלנו השחיתו לאורך השנה את הספות החדשות שקנינו לפינת הישיבה בבית. ניסינו שוב ושוב לנקות את הריפוד, אך לשווא. הכתמים פשוט לא יצאו. למזלנו, חברים המליצו לנו על משי קלין. הם הגיעו, הצליחו להבריק את הריפוד. מאז, אנו מכסים את הספות ומצליחים לשמור על העבודה הטובה שעשו. ממש תודה לכם על השירות.

 

משפחת נאור

לפני ואחרי (תמונות מהנייד)

ניקוי ריפודים מקצועי עם משי קלין

הריפודים בבית הם האזור הרגיש ביותר. אין זה משנה אם מדובר בכיסאות מרופדים, כורסאות, מיטות או ספות בסלון. לכן, אנו מפעילים מחלקה מיוחדת שמתמחה אך ורק בתחום הזה – ניקוי ריפודים. יש לקוחות שמזמינים אותנו לנקות רק רהיט אחד ואחרים מנקים את כל הרהיטים המרופדים בבית. כי כשרואים את התוצאות המושלמות של הניקיון – לא רוצים לעזוב את הבית.

מכונות שמסוגלות להגיע לפינות הקשות

המכונות בהם אנו עושים שימוש הן מכונות תעשייתיות מקצועיות, שמסוגלות להגיע לכל פינה ברהיט באמצעות מתקן אחיזה ידני חכם. כך, אנו מסוגלים להעניק לכם תוצאות ברמה שעוד לא הכרתם. בנוסף, יכולת השאיבה של המכשיר מאפשרת לנקות את הספה באופן שאינו פוגע בבד.

אנו משלבים את המיכון המתקדם עם תכשירי ניקוי עדינים, שמסוגלים להמיס גם את הכתמים העתיקים של המזון.

בנוסף, כל השערות, האבק והלכלוך שנאסוף מגיע לתוך המכונה, ותהליך זה אינו מלכלך את הבית. הזמינו אותנו וגלו איך הריפודים בבית יכולים להיראות במיטבם.

למה לקנות חדש אם אפשר לנקות?

אנו מאמינים במשי קלין שאם אפשר לשמור את הריהוט הקיים בבית – אין טעם לקנות ריהוט חדש. אתם יכולים לחסוך כסף וזמן, וליהנות מהספות שלכם לעוד כמה שנים אם תנקו אותן כראוי.

במיוחד בשבילכם אנו מציעים שירותים של ניקיון לכל הבית, הריפודים שבו ואפילו השטיחים. בחגים הבאים האורחים שלכם לא יאמינו עד כמה הבית מבריק.

ניקוי ריפודים – גם למשרד

אם אתם מאוכזבים מהדרך שבה הכורסאות במשרד נראות, אתם לא היחידים. גם העובדים שלכם לא אוהבים להגיע למקום מוזנח. הזמינו שירות ניקוי ריפודים לכל הכיסאות  והכורסאות וגלו איך ביום אחד כל הריהוט המשרדי שלכם זוכה לברק מחודש.

להזמנה של שירותי ניקוי ריפודים צרו עימנו קשר עוד היום, ונשמח להעניק הצעת מחיר משתלמת.